Otevřeli jsme pro Vás první fitko pro obličej v centru Prahy kousek od Václavského náměstí. Najdete nás na ulici Navrátilové 8, Praha 1. Nabízíme kurzy, workshopy a přednášky na omlazení obličeje přirozenou cestou. Vše se vším souvisí, proto propojujeme obličej, tělo a mysl. Obličej je zrcadlo našeho vnitřního nastavení a zdraví. Součástí je prodejna s bio kosmetikou a foto ateliér. Těší se na Vás celý tým FFAP
Celý článek

Náš Tým Face Fitness Academy Prague

Pavla Skolil

Lektorka Face Fitness a zakladatelka Face Fitness Academy Prague
Face Fitness je pro mě propojení obličeje, těla a mysli. Obličej je zrcadlo našeho vnitřního nastavení a zdraví, proto je potřeba věnovat se nejen vnější, ale i té vnitřní kráse. Neustále se vzdělávám a hledám nové možnosti a metody přirozeného omlazování obličeje. Nejvíce mě na tom baví, že dokážu klientce/klientovi nakombinovat mix technik na míru, aby je to bavilo. To mě naplňuje radostí, že pomáhám ženám i mužům cítit se lépe. Proto vznikla Face Fitness Academy Prague a Online Face Fitness Club, aby jste měli pořád přísun novinek.

Eva Vittová

Fotografka
Mé jméno je Eva Vitt, tvořím co mě baví a plním si sny. Své dětství jsem prožila s foťákem v ruce, od malinka jsem byla součástí nejrůznějších společenských akcí a zaznamenávala vše, co mě v tom velkém světě inspirace zaujalo. Moje láska k focení se stala mou motivací předávat lidem tvorbu plnou emocí a kreativity.

Marek Papica

Video tvůrce
Od mala mě bavil obraz co se hýbe, vyrůstal jsem na digitální animaci a sci-fi filmech, vždycky mě to fascinovalo a chtěl jsem být u toho jak to vzniklo. Teď jsem na druhé straně, natáčím na svoji kameru, 3D svět mám v počítači a svoje nápady realizuji do různých digitálních podob.

Petra Špindlerová

Lektorka jógy a zakladatelka nadačního fondu Yoga Help
Petra Špindlerová je certifikovanou lektorkou jógy s bohatými znalostmi z oblasti jógy pro dospělé, děti a teenagery. Její zkušenosti zahrnují studium u renomovaných českých i mezinárodních učitelů, dynamický výcvik v Jógové terapii na České akademii jógy a vedení v Arsha Yoga Gurukulam v Indii. Její vášeň pro jógu je cítit nejen ve výuce, ale i ve svém životě jako matky a herečky. S láskou objevuje Indii od roku 1999 a své lekce vinjása jógy propojuje s intenzitou a něhou, dynamikou a relaxací, hudbou i tichem. Její výuka slibuje obohacující jógový zážitek.

Recenze

Našim cílem je dělat ženy i muže spokojenější a krásnější přirozenou cestou, aby se cítili krásni nejen ve tváři, ale také na těle a duši. 

Mám ráda masáže a vždy jsem jimi řešila například bolesti zad. Není tedy divu, že mě velmi oslovila videa Pavly, ve kterých ukazovala přirozené metody omlazení obličeje, jako jsou masáže, baňkování, jóga atd. Když se pak v její nabídce objevily kurzy, ve kterých jsem se to mohla naučit i já, neváhala jsem a objednala. A jsem velmi spokojená.
Petra
Jsem velký fanoušek všech omlazujicich metod, všeho čím mohu já sama sobě přispět ke spojenému pocitu ze sebe sama . Online kurz "Bez vrásek za 4 týdny" je spojením všeho, co by každá žena měla znát, pokud chce dobře vypadat a i cítit štěstí z toho, že pro sebe dělá něco, co ma smysl.
Leona
Pavli, děkuji ti za tvůj úžasný kurz face jogy a baňkovani obličeje, který všem z celého srdce doporučuji. Zařadila jsem si to jako ranní rituál a po pár týdnech jsem již pozorovala, že je pleť vypnutější a plet a cítím se celkově moc krasně.
Petra
Nedávno jsem se účastnila kurzu obličejové jógy. Pavla je velice milá a sympatická mladá žena, naprosto nadšená tím, co dělá. A hlavně ví, jak důležité je pečovat o sebe po všech stránkách. Kurz byl nabitý spoustou informací a tipů, jak cvičit a pečovat o pleť. To, že to funguje, je Pavla zářivým příkladem a já sama, jsem si udělala svůj rituál, který moje pleť ocenila. Mimo jiné jsem si oblíbila měkoučké a krásně barevné odličovací tampóny, které Pavla nabízí ve svém e-shopu, a které mi v každodenní péči pomáhají při čištění pleti - jsou jako heboučké pohlazení. Pokud se chcete inspirovat a udělat něco pro sebe, naučit se pár triků k omlazení, pokud chcete nasát chuť a energii do života a užit si legraci, tak kurz obličejové jógy je skvělá volba.
Anet
Děkuji moc za kurz tejpování obličeje u Pavly. Jsem od přírody lenivější bytost a metoda tejpování mě oslovila. Od útlého dětství mě trápí mračivka, vždy si všichni mysleli, že jsem naštvaná. Díky tejpování mračivku zalepím tejpem na noc a tejp s ni pracuje v době, když spím, je to super. Ráno je vráska podstatně menší. Tejpuji čelo i na běh pod kšiltovku nebo doma u počítače. Mohu tuto krásnou metodu doporučit a milou Pavlu také.
Klára
Individuální konzultace byla pro mě velkým zážitkem, protože jsem obdržela omlazující program na míru a k tomu neustálou podporu. Pavlí, děkuji mooooc!
Klára
Ahoj Pavli, kurz baňkování mi přinesl to co jsem očekávala a ještě něco navíc. Byla jsem nadšená, ale to bylo dáno hlavně tebou a tím prostředím. Je cítit, že to co děláš, děláš s láskou. Cítila jsem se s tebou velice příjemně, jsem vděčná za tipy i mimo kurz baňkování. Jsi inspirativní žena a také jsem tě ráda poznala 😇😊. Děkuji moc 😊 Měj se krásně. Ahoj Gábi 🙂
Gábi
Pavli, uz par dni se ti chystam napsat…………..Jako bankovani?????? To je bomba, nepoznavam svuj oblicej😳😳😳 Tak rozzareny, svezi a vypnuty😳 A to vis, ze jsem kosmeticka a staram se o sebe, ale tohle je vazne pecka😍
Petra